Житель Чернігівщини сховав серед речей 52 монітори, планшети та ноутбуки
Учора на кордоні з Польщею було вилучено понад 50 моніторів, планшетів та ноутбуків. У пункт пропуску «Ягодин», на в’їзд в Україну, на смугу руху «зелений коридор» мікроавтобус «Мерседес» прибув о 20-й годині.
За кермом із сусідньої країни їхав житель Чернігівської області.
Прикордонний наряд помітив, що у чоловіка присутнє неабияке хвилювання. Тому авто вивели із загального потоку та оглянули спільно з працівниками митниці. Під час огляду в дорожніх сумках серед речей було виявлено монітори, планшети, ноутбуки в кількості 52 штуки.
За даним фактом стосовно громадянина України був складений адмінпротокол.
Виявлені товари, сума оцінки яких склала понад 200 тисяч гривень, вилучено.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression