Скандал у військовій частині: в Міноборони шукають винних в антисанітарії через шокуюче відео
Військове командування частини підозрюють у змові з представниками фірми-постачальника.
У Міноборони влаштували ревізію У Міністерстві оборони шукають винних в антисанітарії через відео, в якому у військовій частині в Гончарівському чоловіки в камуфляжі на брудному піддоні на вулиці бензопилками пиляють коров'ячі туші, і зізнаються, що це на солдатську кухню.
Але автора відео найбільше вразив штамп на м'ясі з цифрами - 10-01-68. Він припустив, що це дата, і таким чином туші на складах пролажали 47 років, ідеться в сюжеті ТСН.
Автор відео — мобілізований журналіст із Дніпропетровська В'ячеслав Поєзник. Спочатку його зацікавив спосіб вичинки м'яса, а потім вже зовсім добив штамп на ньому.
Що солдатам могли дати м'ясо, яке пролежало на складах 47 років, взялося перевіряти Міністерство оборони спільно з волонтерами. Одразу заспокоїли, що мобілізовані неправильно трактують цифри на штампі: перша пара цифр на штампі означає порядковий номер області, друга — порядковий номер району (міста), третя — порядковий номер державної установи ветеринарної медицини, і аж ніяк не рік замороження. Але це не виправдовує антисанітарію. Рішенням Міністра оборони планують притягнути до відповідальності 11 посадових осіб, пишуть на сайті Міністерства. Одночасно там вирішили перевірити, чим годують бійців в інших військових частинах, зокрема у навчальному центрі у Десні.
Скуштувати солдатський обід запропонували журналістам і спостерігачам від ОБСЄ. Дали борщ, гречку з м'ясом, запевняють, 2015 року.
ійці обідом задоволені та стверджують, що несвіжого на своїх столах не помічали, хоча й зізналися, що перед приїздом журналістів кухарі особливо старалися. Борщ вийшов смачнішим, гречка — ароматніша. Кликали приїжджати тричі на день.
Міноборони влаштувало ревізію на кухнях військових частин У Міністерстві оборони запевнили, що службові розслідування через скандал із м'ясом у Гончарівському лише розпочалися. Тут підозрюють військове командування частини у змові з представниками фірми-постачальника послуг харчування і не виключають кадрових змін.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.