Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 17:28:27

Чотири редактори районних газет пішли на пенсію

18.05.2015   15:00Агенцiя

Із 1 квітня між зарплатнею та пенсією мали обирати і редактори районних газет.

Своє рішення на користь пенсії прийняв редактор борзнянської районної газети «Вісті Борзнянщини» 68-річний Ігор Фощан. Обов'язки редактора виконує 58-річний Михайло Москаленко.

На пенсію пішла і 60-річна Наталія Цілина — редактор талалаївської районної газети «Трибуна хлібороба». Її обов'язки поки що виконує 52-річний Михайло Онищенко.

Замість 64-річного Олексія Нестеренка «Носівськими вістями» тепер керує 48-річна Катерина Гавриш.

Пенсію обрав і редактор городнянської районної газети «Новини Городнянщини» 69-річний Леонід Якубенко. Його обов'язки виконує 43-річна Світлана Томаш.

— Я зібрав колектив і сказав, що йду. Запропонував людину на своє місце. Я повен сил та відваги, але дурні державні закони змусили йти, — сказав у телефонній розмові Леонід Михайлович.

А от 61-річний Микола Біжовець, редактор сосницької газети «Вісті Сосниччини», вирішив іще попрацювати.

— Термін дії мого контракту закінчується 1 січня наступного року. Тоді і піду, — сказав Микола Іванович. — Не хочеться кидати газету. Здоров'я ще дозволяє, енергії вистачає, вдома сидіти не хочеться, то чому б і не попрацювати. І справа не у грошах. Адже зарплатня більша за пенсію всього гривень на 300. Та якщо з'явиться хтось молодий і мені скажуть іти, піду.


Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч»

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.