Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 18:08:15

Прокуратура області стає на заваді самовільному та безоплатному використанню земель

16.05.2015   11:32

Постановою Вищого Господарського Суду України враховано доводи прокурора та задоволено позов про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та стягнення шкоди в розмірі майже 38 тис грн на користь місцевого бюджету.

Встановлено, що на території Талалаївського району місцевим підприємством самовільно, безоплатно та без наявності правовстановлюючих документів використовувалася земельна ділянка історико-культурного призначення площею майже 10 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.          
 
Лише за втручання органів прокуратури області, якими заявлено позов про зобов’язання звільнити самовільно зайняті земельні ділянки та відшкодувати завдану шкоду, правову позицію якого підтримав суд касаційної інстанції, вдалося домогтися відшкодування збитків до місцевого бюджету та зобов’язати звільнити неправомірно зайняті землі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини