За фактом незаконної передачі у власність земель громадського пасовища біля села Количівка прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження
Прокурором Чернігівського району розпочато кримінальне провадження для перевірки факту зловживання службовим становищем посадовцями Головного управління Держземагентства у Чернігівській області при розпорядженні землями громадського пасовища Іванівської сільради за ч. 1 ст. 364 КК України.
Установлено, що Головним управлінням Держземагентства у Чернігівській області упродовж 2013 року прийнято ряд наказів, якими у приватну власність передано понад 10 га землі сільськогосподарського призначення державної власності для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва на території Іванівської сільради Чернігівського району.
Вівдведення цих земель відбулося за рахунок пасовища, яке ще у 1991 році рішенням Чернігівської районної ради відведено у користування Іванівської сільради для колективного випасання худоби.
Питання накладення відведених у приватну власність земель на масив громадського пасовища з визначенням площі, меж та конфігурації буде досліджено слідчим шляхом, що матиме суттєве значення у подальшому для вирішення питання повернення цих земель громаді у судовому порядку.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.