Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 02:37:53

У полі зору обласної ради – охорона тваринного світу

15.05.2015   08:32Агенцiя

14 травня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки».

Провів засідання заступник голови обласної ради і керівник робочої групи Валентин Мельничук. У заході взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, представники громадськості та організацій захисту тварин.

Під час засідання було обговорено низку наболілих питань. Зокрема, мова йшла про механізми впровадження Правил утримання собак і котів, реєстрацію та щеплення домашніх і безпритульних тварин. Учасники робочої групи наголошували, що першочерговим кроком у цій справі має бути проведення саме реєстрації домашніх тварин, яка передбачена «Програмою охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігові на 2011-2015 роки», прийнятою рішенням Чернігівської міської ради.

У своїх виступах громадські активісти наголошували на необхідності формування в суспільстві гуманного ставлення до тварин, проведення інформаційно-просвітницьких та виховних заходів із залученням засобів масової інформації. Члени робочої групи дійшли висновку щодо важливості порушених проблем та необхідності продовження діяльності по здійсненню постійного моніторингу охорони тваринного світу.

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.