Затриманий серійний викрадач телефонного кабелю
В місті Прилуки завдяки своєчасному інформуванню правоохоронців та їх професіоналізму за лічені хвилини був знайдений та затриманий серійний викрадач телефонного кабелю.
До чергової частини Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ, що на Чернігівщині, надійшло повідомлення від диспетчера телефонного зв'язку про пошкодження кабелю в Прилуках на вулиці Ярмаковій.
Для з'ясування причин та обставин події був орієнтований наряд групи затримання державної служби охорони та слідчо-оперативна група Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ.
Завдяки швидкому реагуванню та професіоналізму правоохоронці за лічені хвилини знайшли відкритий оглядовий люк, а в шахті - невідомого чоловіка. Зловмисником виявився 39-річний прилучанин, у якого вилучено в якості речових доказів ніж та шматки кабелю. Чоловік зізнався у крадіжці телефонного кабелю.
Як встановили правоохоронці, зловмисник викрадав кабель заради міді, яку здавав до приймального пункту. Встановлена причетність зловмисника до десяти подібних крадіжок. Своїми діями крадій завдав збитків підприємствам зв'язку на 15 тисяч гривень.
В ході проведення подальшої перевірки було встановлено, що чоловік в минулому вже був засуджений за вчинення крадіжки та незаконні операції з наркотиками. Нині правоохоронці перевіряють крадія на причетність до скоєння аналогічних злочинів.
Відносно крадія відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.