В Чернігівському СІЗО одружились 3 пари молодят
В Чернігівському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Чернігівській області шлюбними обіцянками обмінялись одразу 3 пари молодят.
Чоловіки-наречені, які наразі перебувають у Чернігівському СІЗО, виглядали досить схвильованими, побачивши наречених, хоча шлюбна церемонія, зважаючи на місце її проведення, була досить скромною.
Представник Чернігівського міського відділу реєстрації актів цивільного стану, в урочистій обстановці, зареєструвала шлюби та видала нареченим свідоцтва про одруження, які, в свою чергу, власними підписами офіційно затвердили свої відносини.
Новостворені подружжя обмінялись каблучками, які згодом довелось ув`язненим чоловікам залишити своїм дружинам. Молодят привітали святковими квітами родичі, які теж прибули на святкову подію. По завершенню офіційної частини новостворені родини змогли поспілкуватись під час короткострокових побачень.
Кожен має право на щастя, кохання, родину. Саме сім`я є тією складовою суспільства, яка підтримує, допомагає та стимулює до правослухняної поведінки. Тому керівництво ДПтС України в Чернігівській області сприяє та заохочує такі події, адже вони допомагають особам, які утримуються у виправних закладах переглянути свої цінності та стати на шлях виправлення.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.