Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 12 травня по 08 годину 13 травня 2015 року.
Пожежі: зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 1 в природних екологічних системах (не підлягає обліку). Вогнем пошкоджено 1 будівлю, вигоріло 1,1 га території. Причинами пожеж став підпал та необережне поводження з вогнем.
Інші повідомлення:
12.05.2015 року о 10 год. 40 хв. у м. Бахмач по вул. Червоноармійська для надання допомоги працівникам Бахмацького ЛВМ УМВС України в Чернігівській області по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки на залізничній станції Бахмач-Київський залучалось відділення 14 державної пожежно-рятувальної частини.
Прогноз погоди на 13 травня 2015 року
Мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 5-10º, вдень 20-25º тепла. По Чернігову температура вночі 8-10º, вдень 22-24º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області очікується 3 класу (середня пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 12 мкр/год,
м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин -
10 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.