Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:53:47

Протягом січня-квітня припинено 178 порушень митних правил

13.05.2015   07:35Агенцiя

Співробітниками Чернігівської митниці ДФС протягом січня-квітня припинено 178 порушень митних правил на суму понад 16,7 млн. грн. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Олександр Шавлак.

Спостерігається тенденція щодо збільшення кількості виявлених порушень та вартості затриманих предметів у порівняні з аналогічним періодом минулого року.

Кількість справ про порушення митних правил збільшилась на 26, а вартість затриманих предметів - на 13 млн.грн. Серед вилучених предметів переважають промислові товари, сировина й матеріали – 15,2 млн. грн.

До правоохоронних органів митницею направлено 11 повідомлень про кримінальні правопорушення, за якими вилучено наркотичні речовини, засоби для негласного отримання інформації, старовинні речі.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».