Патріарх Філарет нагородив В. Атрошенка високим церковним орденом. ВІДЕО
Минулої неділі під час служби в храмі св. вмчц. Катерини згідно з Указом Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета народний депутат України Владислав Атрошенко отримав високу нагороду - Орден Святого Миколая Чудотворця "За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви".
Церковну відзнаку меценату вручив секретар Священного Синоду, архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій.
Священнослужителі кажуть, що така нагорода надається тим, хто зробив значний вклад у відродження духовності України.
Нагородили Орденом Святого Миколая Чудотворця і волонтерів фонду "Поліський оберіг" за їх постійну допомогу нашому війську і українському народу в такий скрутний для країни час.
Для Валадисава Атрошенка ця нагорода – велика відповідальність і честь. І ще більше – стимул в реалізації подальшх планів по підтримці української держави та її церкви.
Волонтерам ордена він передав в неофіційній та теплій атмосфері, під час виконання їх повсякденних завдань.
Нагадаємо, що благодійний фонд Владислава Атрошенка «Поліський оберіг» вже протягом кількох років веде системну роботу по допомозі малозабезпеченим, реалізує ряд соціальних програм по підтримці населення Чернігівщині, медицини, освіти, культури та спорту. З перших днів російської агресії фонд сприяє покращенню матеріально-технічного стану українського війська, допомагає волонтерам та вимушеним переселенцям.
PR
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.