Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 08:15:19

Браконьєри завдали збитків навколишньому природному середовищу більш ніж на 10 тисяч гривень

08.05.2015   15:54Агенцiя

07 травня поточного року, у період весняно-літньої заборони на лов водних біресурсів у 2015 році, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області під час рейду державного нагляду (контролю) в галузі збереження рослинного та тваринного світу виявлено факт лову риби забороненими знаряддям – сіткою зяберною і поріжною, загальною довжиною 150 м, на річці Дніпро біля смт. Любеч Ріпкинського району Чернігівської області, який здійснювали два жителя вищеназваного селища.

При цьому, зазначені особи незаконно виловили рибу цінних видів таку: чехоня 11 шт., лящ 11 шт., щука 2 шт., підуст звичайний 14 шт., в’язь 2 шт., білизна 3 шт., плоскирка 27 шт., синець 24 шт., клепець 13 шт., плітка 5 шт., окунь 1 шт., загалом 113 штук та вагою близько 25 кг, чим завдали збитків навколишньому природному середовищу на суму 10064,00 (десять тисяч шістдесят чотири грн. 00 коп.) грн..

По факту порушення вимог статей 27, 52-1 Закону України “Про тваринний світ”, пункту 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства, стосовно вказаних громадян складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. ІV ст. 85 КУпАП, сітки, човен, підвісний двигун, незаконно виловлену рибу вилучено у встановленому порядку.

Оформлені матеріали будуть направлені до Ріпкинського районного суду Чернігівської області для прийняття рішення про передачу їх прокуророві, або органу досудового розслідування для відкриття кримінального провадження за ст. 249 КК України, або притягнення вищезазначених громадян до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП і вирішення питання про відшкодування шкоди обумовленої незаконним добуванням риби.

Прес-служба Держекоінспекції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.