Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 07 травня по 08 годину 08 травня 2015 року.

Пожежі: зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 1 інша. Вогнем знищено 1 та пошкоджено 3 будівлі. Причинами пожеж стало необережне поводження з вогнем.
Події на водних об'єктах:
07.05.2015 року о 08 год. 00 хв. в ставку с. Поділ Срібнянського району було виявлено тіло гр. В., 1952 р.н., мешканця даного населеного пункту. Тіло було піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.
07.05.2015 року о 10 год. 00 хв. в р. Остер у м. Ніжин, було виявлено тіло гр. Б., 1985 р.н., мешканця даного населеного пункту. Тіло було піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.
Інші повідомлення:
08.05.2015 року о 04 год. 00 хв. у м. Бахмач по вул. Тельмана для надання допомоги по транспортуванню хворої 1951 р.н., залучалось відділення 14 державної пожежно-рятувальної частини.
Прогноз погоди на 08 травня 2015 року
Хмарна погода з проясненнями, вночі дощ, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 7-12º, вдень 11-16º тепла. По Чернігову температура вночі 9-11º, вдень 14-16º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області очікується 1 класу (відсутня пожежна небезпека), місцями у північно-східних та східних районах 3 класу (середня пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.