Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 11:55:33

У Чернігові пройдуть Дні сталої енергії

07.05.2015   14:05Агенцiя

У середу, 6 травня під час засідання робочої групи з підготовки до Днів сталої енергії міська рада визначилася із заходами та акціями, присвяченими популяризації енергоефективності та енергозбереження серед чернігівців.

Як стало відомо, Дні сталої енергії в Чернігові пройдуть з 24 по 29 травня. В ці дні заплановані такі заходи: велопробіг, конкурс на найбільшу кількість зібраних батарейок, інформаційні акції та конкурси, флеш-моб з вітрячками.

Під час інформаційних кампаній на вулицях міста та уроках енергоефективності чернігівцям розповідатимуть про досвід європейських країн в заощадженні енергоресурсів та реформування енергетичної сфери в Україні. А флеш-моб з вітрячками має зібрати найбільшу кількість дітей, які своїми руками створили альтернативне джерело енергії.

Що ж таке Дні сталої енергії "Чернігівському монітору" розповіла регіональний координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець:

- Тиждень сталої енергетики ЄС – світова подія, що вперше відбулася в Україні в 2011 році. Щороку сотні організацій та громадян беруть участь в заходах енергетичного тижня, що спрямовані на підвищення енергоефективності та пропагують відновлювальні джерела енергії. В середньому кожен українець споживає втричі більше енергії, ніж громадянин ЄС. Експерти прогнозують, що запровадження енергоощадних технологій може скоротити енергоспоживання на 40%. Наша організація активно проводить зустрічі з мешканцями міста на цю тему. А під час Днів сталої енергії також планує інформаційні акції та роз’яснюватиме чернігівцям про необхідність ефективно та розумно використовувати енергоресурси.

Нагадаємо, що Чернігів є містом-партнером Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні", згідно якого до 2020 року кожне місто-підписант має досягти на своїй території показників, відомих під скороченою назвою "три по двадцять": на 20% зменшити споживання традиційних видів енергії, на 20% зменшити викиди СО2 та на 20% підвищити рівень використання відновлюваних джерел енергії.

Чернігівський монітор

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.