Вогнеборці ліквідували пожежу на Чернігівському міському сміттєзвалищі, а у Щорському районі триває ліквідація пожежі на торфовищі
6 травня о 18:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сміття на території полігону твердих побутових відходів ПП "Гранпласт", що біля с. Новий Білоус Чернігівського району.
На місце пригоди прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів з Чернігова. Вогнеборці о 19:45 локалізували, а 20:17 остаточно ліквідували займання. Загальна площа загоряння склала 0,25 га. Однією з версій причин виникнення пожежі послужило самозаймання відходів та сміття.
Того ж дня о 10:40 біля с. Чепелів Щорського району виникла пожежа торфу на площі 0,5 га.
Вогнеборці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру здійснювали гасіння пожежі протягом дня та зменшили площу до 0,1 га. Заходи з остаточної ліквідації загоряння проводитимуться 7 травня.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем невідомої особи.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.