Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 01:43:46

За втручання прокуратури водойму площею 18 га забрано в орендаря, який її занедбав

07.05.2015   10:42

Прокуратурою Чернігівської області вжито заходи до скасування розпоряджень Бахмацької райдержадміністрації, якими у користування приватному підприємству передано водний об’єкт площею 18 га вартістю майже 300 тис грн.

Орендар цієї ділянки заявив про намір використання водного об’єкту для риборозведення ще у 2007 році, у зв’язку з чим місцевою владою прийнято відповідні розпорядження для надання цієї ділянки в оренду.
 
Однак договір оренди землі між орендарем та Бахмацькою райдержадміністрацією не укладено, до використання водойми підприємство не приступало.

Через не використання земельної ділянки водного фонду за цільовим призначенням її природні характеристики погіршилися: водний об’єкт знаходиться у незадовільному стані, захаращений, риборозведення не здійснюється, доступ до водойми відсутній. Кошти, які б за звичайних обставин могли надходити до бюджету за використання землі, не сплачуються.

Окрім того, що нераціональне використання земельної ділянки призвело до погіршення її якостей та властивостей, воно унеможливило надання її в користування інших осіб з метою ефективного та оплатного використання.

Для виправлення такого становища прокуратурою Чернігівської області в інтересах держави був заявлений позов до суду. За результатами його розгляду 29 квітня Чернігівським окружним адміністративним судом постановлено скасувати розпорядження райдержадміністарції про надання в користування цього водного об’єкту як недоцільні та неефективні за очікуваними та фактичними результатами.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.