Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 жовтня, 06:48:39

За втручання прокуратури водойму площею 18 га забрано в орендаря, який її занедбав

07.05.2015   10:42

Прокуратурою Чернігівської області вжито заходи до скасування розпоряджень Бахмацької райдержадміністрації, якими у користування приватному підприємству передано водний об’єкт площею 18 га вартістю майже 300 тис грн.

Орендар цієї ділянки заявив про намір використання водного об’єкту для риборозведення ще у 2007 році, у зв’язку з чим місцевою владою прийнято відповідні розпорядження для надання цієї ділянки в оренду.
 
Однак договір оренди землі між орендарем та Бахмацькою райдержадміністрацією не укладено, до використання водойми підприємство не приступало.

Через не використання земельної ділянки водного фонду за цільовим призначенням її природні характеристики погіршилися: водний об’єкт знаходиться у незадовільному стані, захаращений, риборозведення не здійснюється, доступ до водойми відсутній. Кошти, які б за звичайних обставин могли надходити до бюджету за використання землі, не сплачуються.

Окрім того, що нераціональне використання земельної ділянки призвело до погіршення її якостей та властивостей, воно унеможливило надання її в користування інших осіб з метою ефективного та оплатного використання.

Для виправлення такого становища прокуратурою Чернігівської області в інтересах держави був заявлений позов до суду. За результатами його розгляду 29 квітня Чернігівським окружним адміністративним судом постановлено скасувати розпорядження райдержадміністарції про надання в користування цього водного об’єкту як недоцільні та неефективні за очікуваними та фактичними результатами.

Останні новини Чернігівщини

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України 12:38

На Чернігівщині тривають планові збори з поліпшення бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн 12:25

Рішенням адмінколегії тервідділення доведено, що ТОВ «АГРОФІРМА «СИЛЬЧЕНКОВЕ» (Талалаївський район) та ТОВ «АГРІТАЛ» (Талалаївський район) вчинили порушення, передбачене п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій під час проведення земельних торгів.

Міський голова Чернігова: компанія

Міський голова Чернігова: компанія "Євротек" має відчути свої зобов’язання перед містом 12:10

На ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара повідомив, що підприємство має збитки через небажання компанії «Єворотек» (мережа магазинів «Союз» та «Квартал») заключати договори з благоустрою прилеглої території. І також не компенсує витрати КП за благоустрій.

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу”

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу” 11:50

У серії творчих програм обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 20 жовтня з’явився новий проєкт - “Бандурний абонемент”.

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю 11:16

Внутрішня безпека НПУ викрила організовану злочинну групу, яка займалася виготовленням та збутом опію ацетильованого в особливо великих розмірах на території Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини