Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 11:54:17

За втручання прокуратури водойму площею 18 га забрано в орендаря, який її занедбав

07.05.2015   10:42

Прокуратурою Чернігівської області вжито заходи до скасування розпоряджень Бахмацької райдержадміністрації, якими у користування приватному підприємству передано водний об’єкт площею 18 га вартістю майже 300 тис грн.

Орендар цієї ділянки заявив про намір використання водного об’єкту для риборозведення ще у 2007 році, у зв’язку з чим місцевою владою прийнято відповідні розпорядження для надання цієї ділянки в оренду.
 
Однак договір оренди землі між орендарем та Бахмацькою райдержадміністрацією не укладено, до використання водойми підприємство не приступало.

Через не використання земельної ділянки водного фонду за цільовим призначенням її природні характеристики погіршилися: водний об’єкт знаходиться у незадовільному стані, захаращений, риборозведення не здійснюється, доступ до водойми відсутній. Кошти, які б за звичайних обставин могли надходити до бюджету за використання землі, не сплачуються.

Окрім того, що нераціональне використання земельної ділянки призвело до погіршення її якостей та властивостей, воно унеможливило надання її в користування інших осіб з метою ефективного та оплатного використання.

Для виправлення такого становища прокуратурою Чернігівської області в інтересах держави був заявлений позов до суду. За результатами його розгляду 29 квітня Чернігівським окружним адміністративним судом постановлено скасувати розпорядження райдержадміністарції про надання в користування цього водного об’єкту як недоцільні та неефективні за очікуваними та фактичними результатами.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: піротехніки ДСНС провели Всеукраїнський урок із мінної безпеки

Чернігівська область: піротехніки ДСНС провели Всеукраїнський урок із мінної безпеки 11:41

28 січня фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області в онлайн-форматі провели урок із мінної безпеки для учнів та педагогів Чернігівської загальноосвітньої школи № 33.

Вирок суду військовослужбовцю-наркоділку: 2 роки дисбату з конфіскацією майна

Вирок суду військовослужбовцю-наркоділку: 2 роки дисбату з конфіскацією майна 11:37

За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця, який займався незаконним збутом наркотичних речовин.

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

29 січня - День пам’яті Героїв Крут 11:29

Ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно - політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників. календар

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.