Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 05:16:54

Визволені з полону військові розповіли про жорстокість терористів

07.05.2015   08:33Агенцiя

Уночі Дмитро Киричок, Дмитро Мартиненко та Віталій Мишастий прибули до Дніпропетровська і після короткого перепочинку одразу вирушили далі, щоб якнайшвидше побачити рідних. Про це повідомляє "ТСН".

Вони родом із Чернігівської області, до мобілізації - кухар, експедитор та художник.

У полоні бійці 13-го мотопіхотного батальйону провели більше трьох місяців. Їх захопили у січні на блокпосту у Вуглегірську, коли бойовики здійснили прорив перед наступом на Дебальцеве.

Бійці кажуть, що після потужного мінометного обстрілу та подальшого нападу бойовиків шансів врятуватися не було. Із сімох бійців, що були на блокпосту, бойовики двох добили на місці, ще одного вбили вже в полоні, зриваючи злість, а чотирьох інших відправили до в'язниці.

На них весь цей час тиснули морально та змушували працювати, зокрема, розбирати завали Донецького аеропорту та діставати звідти загиблих побратимів. Одного з полонених звільнили напередодні, про обмін цих трьох домовлявся правозахисник Василь Ковальчук за підтримки дніпропетровського Фонду оборони країни.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини