Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 19:41:39

Протягом святкових і вихідних вогнеборці ліквідували 34 пожежі, 1 людину врятовано

05.05.2015   13:58Агенцiя

Протягом святкових і вихідних днів, під час яких рятувальники Чернігівщини чергували у посиленому режимі, здійснено 34 виїзди в ході чого 1 людину врятовано, ліквідовано 21 пожежу в житловому секторі, 2 пожежі у лісових масивах та 11 у екологічних системах.

Основними причинами їх виникнення послужила необережність громадян у поводженні з вогнем, в тому числі під час спалювання сухої рослинності, а також внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричних мереж і приладів. Вогнем пошкоджено 6 житлових будинків, 13 господарчих споруд та 1 одиницю автотранспорту.

1 травня у Чернігові по вул. Пухова, 127 під час ліквідації пожежі в трикімнатній квартирі п'ятиповерхового житлового будинку вогнеборці врятували 42-річну власницю помешкання. Ймовірною причиною, яка ледь не коштувала життя господарці, послужила її власна необережність під час куріння.

4 травня підрозділи Чернігівського міського відділу Управління ДСНС 4 рази виїздили на ліквідацію пожеж, що виникли по провулку О. Білевич, вулицях Пухова, Червоногвардійська та Елеваторна, в ході чого ліквідовано загоряння житлового будинку, 3 господарчих споруд та електрощитової.

Рятувальники Держаної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки у побуті, слідкувати за справністю електромереж і приладів та бути пильними у поводженні з вогнем.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини