1 Травня чернігівці ознайомилися з ринком праці та умовами вступу до навчальних закладів області
У Міжнародний день солідарності трудящих у Міському парку культури та відпочинку відбувся ярмарок вакансій та презентація навчальних закладів області.
Охочі мали змогу отримати інформацію щодо вільних робочих місць в області та детальніше ознайомитися з усіма функціями Центру зайнятості.
— Деякі люди підходять просто з цікавості, а у результаті отримують кваліфіковану консультацію з питань ринку праці в області. Такий новий формат заходів на травневі свята дозволяє не лише відпочити, а й винести щось корисне на майбутнє, — каже директор Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Олег Русін
Ті, хто лише обиратиме майбутню професію, могли детальніше дізнатися про особливості вступу до навчальних закладів області. Студенти з радістю представляли набуті вміння та навички в обраній ними сфері.
— У такий доволі складний час варто демонструвати молоді, що наука завжди розвивається і цей розвиток, насамперед, залежить від неї. До того ж, важливо, щоб кожен абітурієнт зміг знайти професію до душі. А де, як не на таких заходах, можна побачити все із середини, — зазначає заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.
Підсумували захід великою концертною програмою.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.