Нехтування громадянами застережень рятувальників призводить до щоденного виникнення десятків пожеж з причини спалювання сухої рослинності
Рятувальники Чернігівщини через засоби масової інформації, під час проведення інструктажів з населенням в ході профілактичних відпрацювань житлового сектору постійно доводять вимоги правил пожежної безпеки у побуті та роз'яснюють небезпеку спалювання сміття та сухої рослинності.
Проте, несвідомі мешканці області продовжують нехтувати застереженнями рятувальників і як результат, з початку березня внаслідок неконтрольованого спалювання сміття та сухостою на Чернігівщині виникло 30 пожеж підстилки у лісових масивах, 429 - у екосистемах та 291 - у житловому секторі громадян. Лише протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж із вищезазначеної причини.
27 квітня о 16:25 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі надійшло повідомлення про загоряння нежитлового господарства на околиці с. Жадове. До місця пригоди прибули вогнеборці місцевої пожежної команди та пожежно-рятувальний підрозділ з райцентру. Спільними оперативними діями пожежу о 16:55 локалізували, а о 17:05 остаточно ліквідували, в ході чого врятовано житловий будинок та літню кухню, які останнім часом не експлуатувалися.
Як з'ясувалося, причиною пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем невідомої особи, в результаті чого загорілась суха трава на відкритій місцевості. Поривами вітру вогонь перекинувся на господарство й знищив покрівлю літньої кухні та сарай.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до громадян з проханням проявляти обережність у поводженні з вогнем та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.