Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 09:44:27

“Укрпошта” розпочата передплата на періодичні друковані видання на ІІ півріччя

27.04.2015   07:19Агенцiя

Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта” розпочата передплата на періодичні друковані видання на ІІ півріччя 2015 року

Передплату на газети, журнали та книги можна оформити в операційних залах поштамту, відділеннях поштового зв’язку та пунктах приймання передплати з доставкою з липня 2015 року у такі терміни:
- на видання, що включені до Каталогу видань України на ІІ півріччя 2015 року – до 16 червня 2015 року включно;
- на обласні та районні видання – до 25 червня 2015 року.;
- на видання зарубіжних країн, позначених у каталозі двома зірочками(**)-до 27 квітня 2015 року;
- на видання зарубіжних країн карткової системи експедирування, що не включені до окремого списку видань ранніх термінів здачі замовлень до 9 червня 2015 року, на видання, які включені до окремого списку видань ранніх термінів здачі замовлень доставкою з липня 2015 року до
12 травня 2015 року;
- на видання зарубіжних країн адресної системи експедирування, крім видань, позначених двома зірочками (**) – до 05 червня 2015 року.
Передплата з поточних місяців ІІ півріччя 2015 року приймається:
- на видання, які включені до «Каталогу видань України» на ІІ півріччя
2015 року - в обласному та районних центрах - до 12 числа, в інших
населених пунктах – до 10 числа включно кожного місяця, що передує
передплатному;
- на обласні, районні та міськрайонні видання – до 20 числа кожного місяця;

Передплата з поточних місяців ІІ півріччя 2015 року завершується:
- на зарубіжні видання карткової системи експедирування, які не включені
до окремого списку видань ранніх термінів здачі замовлень – за 25 днів,
а на видання, що включені до окремого списку видань ранніх термінів здачі замовлень – за 50 днів до початку передплатного періоду (місяця);
- на видання адресної системи експедирування, крім видань, позначених двома зірочками (**) – за 30 днів, а видання країн далекого зарубіжжя (розділ 2), що позначені двома зірочками (**) – за 65 днів до початку передплатного періоду (місяця).

Крім того, для забезпечення газетами та журналами України української діаспори в зарубіжних країнах можна передплатити видання України на експорт за “Прайс-листом”.

Останні новини Чернігівщини

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла»

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47

До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36

Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.

12 лютого: цей день в Україні і світі

12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28

12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.