Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:42:26

З Чернігова урочисто провели до лав Збройних Сил України та інших військових формувань новобранців. ФОТО

22.04.2015   08:06

У Чернігові, в рамках призовної кампанії «Весна-2015», відбулися урочисті проводи 43 юнаків до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

Зокрема, 22 призовників направлено на строкову військову службу в елітну військову частину – окремий Полк Президента України. Ще 21 юнак – служитиме в підрозділах Національної Гвардії України.

Батьки, рідні, друзі, представники органів місцевого самоврядування, керівництво Чернігівського гарнізону та представники волонтерської організації «Жіноча Сотня» побажали призовникам гідно виконати свій конституційний обов’язок, успішно долати всі труднощі армійської служби і повернутися додому живими і здоровими.

Бойовий дух юнакам піднімали артисти міського палацу культури та представники військово-спортивного клубу «СОТа». Зокрема, інструктори продемонстрували майбутнім захисникам справжній майстер-клас володіння різноманітними видами пневматичної зброї та навичками рукопашного бою.

По закінченні мітингу новобранці пройшли урочистим маршем.
 
Загалом, цієї весни Чернігівщина повинна направити до війська 700 призовників. З них, 423 юнаки проходитимуть строкову службу в Збройних Силах України, 231 – в Національній гвардії України та 46 – в підрозділах Державної спеціальної служби транспорту.

 

ФОТО: Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини