Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:41:37

Прокуратура через суд стягує на користь місцевих бюджетів борги з замовників будівельних робіт

22.04.2015   07:46

Прокуратура Чернігівської області заявила до суду позов з вимогою стягнути з забудовника понад 1 млн. грн. пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова.

Встановлено, що приватне підприємство, яке є замовником будівництва, отримало декларації про початок будівельних робіт ще у липні 2011 року та у жовтні 2013 року. Тоді ж, відповідно до договору з Чернігівською міською радою, воно мало сплатити до бюджету міста ці кошти. Проте, через бездіяльність службових осіб міської ради стягнення заборгованих коштів пайового внеску не проводилось.

Аналогічні позови прокуратурою Чернігівської області нещодавно пред’явлені і щодо іншого підприємства на території області, яке не сплатило в місцевий бюджет понад 160 тис грн пайових внесків.


Довідково:
Згідно ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Пайова участь полягає у перерахуванні замовником коштів до відповідного місцевого бюджету.
При цьому величина та графік сплати внеску визначаються у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування, з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва.

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини