На Чернігівщині триває підготовка воїнів-артилеристів
На Чернігівщині окремий артилерійський підрозділ озброєний реактивними системами залпового вогню БМ-21 «Град», провів навчальні заняття з управління вогнем дивізіону.
Головним завданням артилеристів стало здійснення влучного пострілу за отриманими координатами цілі та знищення умовного противника у визначеному районі.
Як зазначили артилеристи, процес навчання воїнів і бойового злагодження має високу інтенсивність проведення практичних занять. І це вимога часу.
- Ми проводимо планові заняття з урахуванням досвіду бойових дій на сході країни. У зоні АТО потрібно впевнено та рішуче виконати завдання та швидко змінити позицію щоб не потрапити під вогонь противника. Велика увага приділяється злагодженості розрахунків, - розповів командир одного з бойових розрахунків, який тривалий час виконував завдання в зоні проведення АТО на Донбасі.
Більшість «гармашів», які проходять навчання на полігоні — мобілізовані бійці. Вони призвані в ході четвертої хвилі часткової мобілізації з Миколаївщини, Херсонщини, Кіровоградщини та Запоріжжя. Усі вони мають бажання і мотивацію захищати Україну.
За результатами виконання вогневих завдань артилерійський підрозділ показав добру готовність до виконання завдань за призначенням та отримав найвищу оцінку.
Олег СУШИНСЬКИЙ,
Фото Віталія КИРИЛОВА
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)