Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 16:31:33

Дембель 13-го батальйону. ФОТО

20.04.2015   07:55Агенцiя

Тривожна, темна ніч видалася у Чернігові. На Красній площі у довгоочікуваній зустрічі бійців 13-го батальйону зібралися рідні, друзі та знайомі. Лунають телефонні дзвінки.. Де ви там, чи скоро вже приїдете? Запитання,запитання, запитання… А площа гуде.

Все під’їжджають і під’їжджають машини з друзями та рідними. Серед зустрічаючих голова обласної адміністрації Валерій Кулич, військовий комісар полковник Константин Нікулін, дочки та синочки бійців.

Їм не спиться, адже вони так чекають своїх батьків, коханих… Десь після другої години ночі на площі загоряється світло, аж тепліше вроді стало. Та холоду ніхто не відчуває, всі чекають на хвилюючу зустріч. І ось о 2 годині 57 хвилин автобуси вїжджають на Красну площу під звуки військового духового оркестру.

Що тут почалася, це треба дуло не спати а бачити. Сльози радості такої давно очікуваної зустрічі зустрічі. Обійми, поцілунки, радісні вигуки, квіти, щедрі короваї та торти. Цієї миті чекали всі і от вона настала – радісна та щаслива. Слава Героям!.


Нічний фоторепортаж з Красної площі Чернігова від Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини