Мешканка Чернігова вдома виготовляла небезпечний фальсифікат
Під час проведення комплексної операції «Акциз», оперативними співробітниками Головного управління ДФС у Чернігівській області встановлено мешканку м. Чернігова, яка за місцем свого проживання незаконно виготовляла з недоброякісної сировини та збувала алкогольні напої, вживання яких небезпечне для здоров’я.

За даним фактом слідчими ГУ ДФС у Чернігівській області розпочато кримінальне провадження, за ознаками злочину, що кваліфікується за частиною 1 та 3 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
За місцем проживання даної громадянки оперативники виявили та вилучили готову продукцію та сировину, яка використовувалась для виготовлення фальсифікату, а також пляшки та лійки.
Отже, згідно висновку судово-хімічної експертизи - вилучені рідини є водними розчинами етилового спирту, що виготовлені непромисловим способом, не відповідають вимогам ДСТУ, містять органічні речовини, не характерні для промислових зразків горілок, спиртів, та становлять загрозу життю і здоров'ю людини при їх вживанні в якості алкогольного напою.
За наслідками досудового розслідування, кримінальне провадження із обвинувальним актом направлене до суду. Згідно вироку суду винна особа притягнута до кримінальної відповідальності у вигляді 5 років позбавлення волі із знищенням вилученої незаконно виготовленої підакцизної продукції. Порушниці встановлено іспитовий строк терміном 2 роки.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.