Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 02:54:27

Свято в Чернігівському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

16.04.2015   09:07Агенцiя

Чернігівський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів називають одним з кращих не тільки в Україні, а й у Європі. Таку високу оцінку можна отримати лише за багаторічну сумлінну працю та її позитивні результати.

Щороку в обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів отримують комплексну реабілітацію близько двох тисяч дітей. А ще тут їм дарують радісні миті життя. І в цьому можна було переконатися, побувавши на святковому дійстві у Центрі. Захід був організований для представників органів місцевої влади та благодійників із Великобританії, які давно вже стали добрими друзями закладу і теплим словом відгукуються про нього. Серед запрошених гостей було керівництво обласного відділення Фонду.

Діти із хвилюванням очікували свято і підготували чудовий концерт, який, як завжди, вразив присутніх. Декламування віршів українською та англійською мовами продемонструвало знання, відтворені за допомогою педагогічної справи. Щирі пісні, танці у виконанні вихованців Центру подарували радісний настрій, створили атмосферу святковості і неповторності.

Наприкінці зустрічі діти подарували гостям власноруч зроблені сувеніри. У свою чергу англійські друзі вручили всім дітям солодкі пасхальні подарунки – іграшки-курочки, в яких заховані шоколадні яйця «кіндер-сюрпризи».

Пошук найбільш оптимальних шляхів, коштів, методів для успішної адаптації й інтеграції дітей з обмеженими можливостями здоров'я в суспільство - це завдання, які вже 20 років допомагають вирішувати Центру реабілітації дітей-інвалідів закордонні друзі. Для них дуже важливо наповнити чорно-білий світ «особливої дитини» яскравими і світлими тонами повноцінного життя. А ще – їх справи благодійності які є прикладом для кожного українця, спонукають творити добро.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини