Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:12:11

Свято Великодня завітало до колоній та СІЗО в Чернігівській області

14.04.2015   15:42Агенцiя

У свято великого Великодня у всіх храмах та молитовних кімнатах виправних установ ДПтС України в Чернігівській області священнослужителі провели богослужіння та обряди освячення крашанок та пасок.

Ранок в колоніях розпочався по особливому. В цей день в установах, як і в кожній родині, готується святковий обід для засуджених, а на обід кожен засуджений та ув`язнений отримав святкову пасхальну булочку та крашанку.

Цього року в усіх установах виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області було спечено понад 1000 пасок для засуджених та ув`язнених.

До Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 завітали представники Спасо-Преображенського монастиря, які провели урочисте богослужіння і освячення пасок.

Значну увагу святими отцями було приділено найменш чисельним категоріям ув`язнених та засуджених, що утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі. Це неповнолітні, ув`язнені жінки, засуджені до довічного позбавлення волі, оскільки саме вони найбільше потребують духовної, моральної, соціальної підтримки. Представники громадськості м. Чернігова подарували неповнолітнім Чернігівського СІЗО кошики з Великодніми гостинцями.

В Прилуцькій виховній колонії з метою підвищення значення християнських традицій у духовному вихованні підлітків, формування у них ідеології злагоди, терпимості та поваги до релігійних поглядів, обрядів та звичаїв свого народу напередодні цього чудового свята керівники предметних гуртків провели уроки духовності.

Не обминуло це світле свято і засуджених жінок, які утримуються у Чернігівській виправній колонії № 44 та засуджених Менської виправної колонії № 91 та Домницького виправного центру № 135.
Засуджені чекали на батюшку ще досвіта. Можливо, це й данина традиції, але звичка, як відомо, породжує характер. Свій перший Великдень зустріли з мамами й малюки Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії № 44.

Керівництво управління ДПтС України в Чернігівській області висловлює глибоку подяку всім хто відвідав установи Чернігівщини у святкові дні.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.