Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 04:46:36

Хірурги підбили підсумки роботи

14.04.2015   10:58Агенцiя

Цих лікарів, мабуть, боїться кожен. І не даремно. До них ми звертаємось тоді, коли без медичної допомоги вже точно не обійтись. Про результати роботи за 2014 рік на семінарі звітували лікарі-хірурги області.

У стінах Чернігівської міської лікарні №3 зібрались хірурги області, аби підбити підсумки роботи за минулий рік. Ділитись досвітом на семінар приїхали і столичні спеціалісти, представники Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Як виявилось, говорити таки було про що, бо останнім часом окрім звичного неналежного фінансування, застарілого обладнання чи відсутності медикаментів додалось ще одне проблемне питання – це вогнепальні поранення.

Про результати надання хірургічної допомоги жителям Чернігівщини звітував головний спеціаліст з хірургії в області Валерій Василинчук. Він наголосив — існує кадровий дефіцит в галузі анестезіології, хірургії та патанатомії. І ще одна проблема – значна кількість лікарів пенсійного віку.

Як зазначили на семінарі, левова частка летальних випадків після операцій трапляється саме через несвоєчасне звернення до лікаря. Тому дбайте про своє здоров’я заздалегідь.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.