Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 18:28:29

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.04.2015   09:16Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 квітня по 08 годину 14 квітня 2015 року.

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 36 пожеж, з яких 9 в житловому секторі та 27 в екологічних природних системах (1 не підлягає обліку). Вогнем знищено 7 та пошкоджено 8 будівель. Вигоріло 85,6 га території. Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем, необережність під час куріння та неправильне влаштування нагрівальних печей


Виявлення та знищення ВНП:

13.04.2015 року об 11 год. 05 хв. біля с. Красносільське Борзнянського району на відкритій території, виявлено 2 мінометні міни калібром 82 та 50 мм часів ВВв. Місце знахідки вибухонебезпечних предметів охороняється співробітниками Борзнянського РВ УМВС України у Чернігівській області.
Знищення даних ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УДСНС у Чернігівській області 14.04.2015 року.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини