Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 12:15:05

Вогнеборці ліквідували пожежу 16 будівель, яка виникла внаслідок спалювання сухої рослинності місцевим жителем

14.04.2015   07:39

12 квітня о 14:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що внаслідок загоряння сухої трави, вогонь поривами сильного вітру перекинувся на будинки та споруди у с. Гасичівка Городнянського району.

До місця пригоди прибуло відділення 4-ї державної пожежно-рятувальної частини з районного центру. Оцінивши обстановку, адже на той момент полум'я охопило 1 житловий, 7 нежитлових будинків, 8 господарських споруд та 18 га території, рятувальники викликали додаткові сили та засоби. До гасіння пожежі долучились ще одне відділення вогнеборців з райцентру, 2 сільські пожежні команди з с. Старосілля, пожежна автоцистерна та 2 трактори з плугами ДП "Городнянське лісове господарство".

Спільними злагодженими діями підрозділів у нелегкому двобої з вогнем, який тривав майже 7 годин, врятовано 6 житлових будинків, 9 господарчих споруд мешканців населеного пункту та матеріальних цінностей загальною вартістю близько 200 тис. грн.

По факту пожежі правоохоронними органами проводиться розслідування. Ймовірною причиною пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем місцевого тимчасово не працюючого 32-річного чоловіка, який, за словами жителів села, підпалював рештки сухої рослинності на відкритій місцевості.
На місці пригоди працювала мобільна оперативна група Управління ДСНС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.