Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 19:38:35

Зроби Чернігів більш енергоефективним!

11.04.2015   15:47

З таким закликом звернулися активісти Громадянської мережі ОПОРА у Чернігові до перехожих під час проведення акції «Збережи енергію у своєму місті» 10 квітня.

Про те, як ефективно витрачати водні та енергетичні ресурси, як відповідально ставитися до тепла, газу та води, йшлося у інформаційних листівках, які поширювалися під час акції.

Чернігівці, отримуючи буклети, зупинялися, щоб задати питання активістам. Їх цікавило як саме можна економити на оплаті тарифів, що треба зробити аби не «сплачувати за повітря» і яку роль в цьому грають ОСББ та держава.

Під час спілкування виявилося, що городяни підтримують рух за енергозбереження, проте часто вважають, що цим має опікуватися держава або владці. І саме тому, важливо вести роз’яснювальну кампанію в цьому напрямку. Адже саме власники квартир у багатоквартирних будинках або будинків мають в першу чергу піклуватися про енергоефективність та енергозбереження в оселях.

- Ми часто втрачаємо воду через неякісні системи каналізації, тепло через «діряві» вікна та двері, - розповідає один з перехожих. – Биті вікна у під’їздах – це теж причина втрати тепла. А ще буває, коли надворі тепло і у квартирі тепло – доводиться вікно відчиняти. В результаті платимо за обігрів вулиці?

Сьогодення змушує українців переглядати своє ставлення до комунальних послуг, води, тепла, електроенергії та газу. Встановлення лічильників, покупка більш енергозберігаючих приборів, утеплення квартир, тощо – все це перші кроки до ефективного використання ресурсів та їх заощадження.

Останні новини Чернігівщини

Фінансова підтримка бізнесу сприяє збереженню робочих місць

Фінансова підтримка бізнесу сприяє збереженню робочих місць 17:50

Не звільнило жодного працівника через карантин ТОВ «Фанера Чернігів», щознаходиться в с.Сахутівка Корюківського району.

"Десна" продовжує допомагати лікарям у боротьбі з коронавірусом 17:20

Уряд послабив карантинні обмеження, але загроза коронавірусу зберігається, а карантин в Україні наразі продовжений до 31 липня. Тому й «Десна» не припиняє допомагати Чернігівщині з профілактикою хвороби, що зараз вразила увесь світ.

Заробітна плата в області в травні 2020 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в травні 2020 року. ДОВІДКА 17:12

Середня кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в травні 2020 року становила 171 тис.

Виконком Чернігівської міськради прийняв рішення про демонтаж незаконних тимчасових об’єктів

Виконком Чернігівської міськради прийняв рішення про демонтаж незаконних тимчасових об’єктів 16:39

Виконком Чернігівської міської ради на засіданні 2 липня ухвалив рішення про демонтаж тимчасових споруд, зведених без дозвільних документів і без відведення земельної ділянки на землях територіальної громади м. Чернігова за адресою пр. Миру, біля будинку №194.

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн 14:37

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 48-ми закладам Чернігівської області Національна служба здоров’я України виплатила близько 367,4 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено понад 39,4 млн грн.