На Великдень міліція Чернігівщини забезпечуватиме спокій громадян
На свято Великодня міліція Чернігівщини охоронятиме спокій громадян на території культових споруд області.
За дорученням начальника УМВС України в Чернігівській області підполковника міліції Едуарда Альохіна напередодні великого свята територія навколо церков області була завчасно обстежена працівниками міліції на предмет виявлення вибухових пристроїв, легкозаймистих, отруйних речовин, зброї та боєприпасів.
У тісній співпраці з іншими правоохоронними відомствами та громадськими активістами міліціонери забезпечуватимуть безпеку громадян поблизу 478 церков області. Спокій майже півмільйона прихожан охоронятимуть понад 1100 працівників міліції, дві сотні членів громадських формувань та помічників дільничних інспекторів міліції.
На період Великодніх свят керівниками всіх структурних підрозділів міліції від обласних до районних були розроблені детальні плани охорони громадського порядку та безпеки громадян. У Великодню ніч на чергування заступлять всі начальники міськрайорганів, керівники структурних підрозділів та куратори районів, аби особисто керувати діями підлеглих та координувати їх.
Також працівники міліції Чернігівщини продовжать нести службу в місцях масового відпочинку громадян.
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.