Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:30:53

Прокуратура повертає державі водний об’єкт, наданий орендареві в порушення закону

11.04.2015   10:37

Прокуратурою Ічнянського району 9 квітня заявлено до суду позов про скасування укладеного в обхід законодавства договору оренди земельної ділянки з водоймами площею понад 10 га.

Встановлено, що договір оренди земельної ділянки водного фонду на території Ічнянської міської ради для рибогосподарських потреб строком на 49 років укладено з фізичною особою на підставі розпорядження голови Ічнянської районної державної адміністрації, виданого в березні 2014 року.

У той же час, Закон України «Про аквакультуру», який набрав чинності з 1 липня 2013 року, чітко розмежував повноваження по розпорядженню землями водного фонду для риборозведення, закріпивши їх за обласними державними адміністраціями. Також цей закон визначив, що такий орендар має обиратися через процедуру торгів.

Тобто у даному випадку голова райдержадміністрації видав розпорядження про надання земельної ділянки водного фонду в оренду з перевищенням своїх повноважень.

З огляду на це, прокуратура доводитиме в суді, що такі розпорядчий акт і правовстановлюючі документи є незаконними, а водойму має бути повернуто в розпорядження держави.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини