Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 01:55:57

Протягом доби вогнеборці ліквідували 20 пожеж , які виникли з причини спалювання громадянами сміття та сухої рослинності

10.04.2015   12:39Агенцiя

Незважаючи на застереження та профілактичну роботу, яку проводять рятувальники та екологи Чернігівщини, громадяни продовжують спалювати сміття та суху рослинність на присадибних ділянках і дачах. Як наслідок, лише протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 20 пожеж з вищезазначеної причини. Вогнем пошкоджено 7 споруд та пройдено майже 70 га території.

9 квітня у с. Нова Гуринівка Корюківського району на відкритій території сталася пожежа сухої рослинності. Її причиною послужила необережність у поводженні з вогнем 52-річного місцевого жителя, який спалював рештки сухої рослинності на своїй присадибній ділянці. Неконтрольований вогонь поривами вітру охопив площу майже у 15 га. Лише завдяки оперативному втручанню корюківських вогнеборців та працівників лісгоспу не допущено розповсюдження вогню на 7 житлових будинків, 4 господарчі споруди та лісовий масив.

Того ж дня у селі Грабів Ічнянського району, м. Щорс, с. Старі Боровичі Щорського району та с. Ломанка Новгород-Сіверського району вогнеборці ліквідували пожежі неексплуатуємого житлового будинку та шести господарчих будівель. Їх причинами послужила необережність громадян у поводженні з вогнем під час спалювання сухої рослинності.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до населення з проханням дотримуватись заходів пожежної безпеки. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг. Наслідки такої необережності можуть бути непередбачувані.

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини