Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 13:13:23

Міліція розкрила вбивство

10.04.2015   08:05

В Козелецькому районі під час пиятики посварилися двоє чоловіків. В результаті гість ножем убив господаря.

До чергової частини зателефонувала жителька одного з сіл Козелецького району та повідомила про смерть її чоловіка від ножового поранення в шию. На місці злочину слідчо-оперативна група райвідділу виявила залишки нехитрого застілля та сліди крові.

Оперативники опитали сусідів, провели подворові обходи і з'ясували особу чоловіка, з яким випивав загиблий господар.

Пошуки підозрюваного тривали недовго, бо він був настільки п'яний, що не зміг далеко втекти. Це виявився житель сусіднього села, який приходив до загиблого перехилити чарчину-другу. Під час застілля вони посварилися і гість в якості аргумента використав ніж.

Майже на двадцять років молодший парубок вдарив господаря ножем у шию, від чого той помер на місці. Підозрюваний затриманий згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений в ізолятор тимчасового тримання.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини