Чернігівський слідчий ізолятор лідирує за кількістю спроб передачі наркотиків засудженим
Завдяки пильній роботі та професіоналізму співробітників Чернігівського СІЗО управління ДПтС України в Чернігівській області під час догляду посилки, яка надійшла засудженому в упаковці з кремом «Коррега» було виявлено та вилучено поліетиленову капсулу з невідомою речовиною.

По каналу «102» було викликано співробітників міліції, яким і було передано вилучену капсулу для проведення експертизи, а також особу, яка її передавала для складання відповідних матеріалів.
Наступний випадок не заставив довго чекати й знову під час догляду передачі, в чайному пакетику торгової марки «Ява», виявлено подрібнену речовину зеленого кольору рослинного походження.
Про дану подію було повідомлено до Чернігівського міського відділу УМВС та викликано слідчо-оперативну групу. Всі матеріали та вилучена речовина були передані міліції для проведення експертизи та прийняття рішення згідно ст. 214 КПК України.
Проте не лише наркотичні речовини намагались передати в СІЗО. Мобільний телефон також є забороненим предметом, але інколи громадяни все ж йдуть на адміністративне правопорушення. Останній раз, під час проведення догляду громадянки, яка прибула на короткострокове побачення до засудженого, в білизні було виявлено та вилучено мобільний телефон «LG» з сім-картою «Лайф» та зарядним пристроєм. На дане правопорушення складено адміністративний протокол.
Ще хитріший спосіб вигадали родичі іншої ув`язненої. Співробітники установи виявили посилку, де прихованим способом у відерці з варенням було сховано мобільний телефон «NOKIA», у відерці з майонезом – два зарядних пристрої, а в сирній масі – дві сім картки мобільних операторів «Life» та «Київстар».
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.