Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 22:02:12

На прийом до головного міліціонера області

09.04.2015   12:11Агенцiя

Начальник Управління МВС України в Чернігівській області підполковник міліції Едуард Альохін провів перший особистий прийом громадян.

На прийом до начальника УМВС записалися семеро відвідувачів, які прийшли до головного міліціонера області, як до останньої інстанції.

Проблеми, які відвідувачі обговорювали Едуардом Альохіним, мали різноманітний характер. Відвідувачі намагалися заручитися підтримкою міліції у вирішенні багатьох нагальних питань, як, наприклад, хід розслідування кримінальних проваджень, вирішення майнових прав чи впорядкування благоустрою міста.

Спілкування громадян з Едуардом Альохіним проходило в діловій атмосфері, водночас воно не мало характеру сухого протокольного заходу. Сторони давали реальну оцінку ситуації та шукали конструктивних рішень.

Так, підприємці Ніжинського комунального ринку звернулися до Едуарда Альохіна з проханням посприяти у викоріненні незаконної торгівлі, яка здійснюється біля ринку по вулиці Московській. Підприємців обурює той факт, що вони платять всі збори і ведуть цивілізовану торгівлю, натомість вуличні торгівці не платять в бюджет міста ні копійки. Крім цього, торгівці з рук залишають після себе антисанітарію, викидаючи сміття прямо під ноги.

Едуард Альохін дав доручення відповідним службам про належне реагування на звернення громадян та усунення недоліків у роботі, а також проведення службових розслідувань.

Нагадуємо, начальник Управління МВС в області здійснює особистий прийом громадян щосереди з 15-ї до 17-ї години за адресою м. Чернігів, проспект Перемоги, 74.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини