Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:31:58

На Чернігівщині надано понад 247 тис. адміністративних послуг

09.04.2015   11:54Агенцiя

Протягом січня - березня 2015 року на Чернігівщині надано понад 247 тис. адміністративних послуг та сервісів, в т.ч. 175 тис. Центрами обслуговування платників.

На сьогодні в Чернігівській області обслуговування платників здійснює 17 Центрів, в яких надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
   
Із загальної кількості наданих адміністративних послуг (20,7 тис.) – 90 відсотків (18,6 тис.) здійснено через Центри обслуговування платників. Найбільш популярною була послуга з видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 9,0 тис. осіб. На другому місці - послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій (2,9 тис.).
   
Значну кількість було надано наступних послуг: реєстрація розрахункових книжок – 1,6 тис., надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 1,3 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 0,9 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби  – 0,8 тис., реєстрація платника єдиного податку – 0,6 тис., реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність – майже 0,3 тис., реєстрація реєстратора розрахункових операцій - 0,3 тис.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини