Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 21:55:51

Бажаючих продати ліки Обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів ВОВ нема

09.04.2015   08:39Агенцiя

Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни"намагався закупити ліки (Лот 1 ліки - загальна група 49 найменувань; Лот 2 наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори 1 найменування), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Однак, 2 квітня 2015 конкурсним комітетом було прийнято рішення відмінити тендер, тому що на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій.

Це на перша спроба лікарні придбати необхідні ліки. Ще 2 спроби були зроблені у січні та березні 2015 року. Причиною відміни закупівлі у січні стало те, що по лоту №1 до оцінки було допущено пропозиції менше ніж двох учасників, а по лоту №2 на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.

В березні до конкурсного комітету лікарні вже не було подано жодної заявки на участь. Очікувана вартість закупівлі складає 671200 грн.

Загалом, протягом першого кварталу 2015 року «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни» 5 разів оголошував конкурсні торги. З них було проведено 3 закупівлі - гарячої води, опалення та електроенергії і, як вже згадувалось, 2 рази лікарня намагалась закупити ліки, однак торги були відмінені.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини