Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 07:23:07

Бажаючих продати ліки Обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів ВОВ нема

09.04.2015   08:39Агенцiя

Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни"намагався закупити ліки (Лот 1 ліки - загальна група 49 найменувань; Лот 2 наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори 1 найменування), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Однак, 2 квітня 2015 конкурсним комітетом було прийнято рішення відмінити тендер, тому що на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій.

Це на перша спроба лікарні придбати необхідні ліки. Ще 2 спроби були зроблені у січні та березні 2015 року. Причиною відміни закупівлі у січні стало те, що по лоту №1 до оцінки було допущено пропозиції менше ніж двох учасників, а по лоту №2 на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.

В березні до конкурсного комітету лікарні вже не було подано жодної заявки на участь. Очікувана вартість закупівлі складає 671200 грн.

Загалом, протягом першого кварталу 2015 року «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни» 5 разів оголошував конкурсні торги. З них було проведено 3 закупівлі - гарячої води, опалення та електроенергії і, як вже згадувалось, 2 рази лікарня намагалась закупити ліки, однак торги були відмінені.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини