Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 18:12:45

Бажаючих продати ліки Обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів ВОВ нема

09.04.2015   08:39Агенцiя

Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни"намагався закупити ліки (Лот 1 ліки - загальна група 49 найменувань; Лот 2 наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори 1 найменування), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Однак, 2 квітня 2015 конкурсним комітетом було прийнято рішення відмінити тендер, тому що на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій.

Це на перша спроба лікарні придбати необхідні ліки. Ще 2 спроби були зроблені у січні та березні 2015 року. Причиною відміни закупівлі у січні стало те, що по лоту №1 до оцінки було допущено пропозиції менше ніж двох учасників, а по лоту №2 на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.

В березні до конкурсного комітету лікарні вже не було подано жодної заявки на участь. Очікувана вартість закупівлі складає 671200 грн.

Загалом, протягом першого кварталу 2015 року «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни» 5 разів оголошував конкурсні торги. З них було проведено 3 закупівлі - гарячої води, опалення та електроенергії і, як вже згадувалось, 2 рази лікарня намагалась закупити ліки, однак торги були відмінені.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини