Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 14:08:40

Прокуратура виявила факт завдання бюджету збитків у значних розмірах внаслідок службової недбалості керівництва шляхо-будівного комунального підприємства

08.04.2015   07:36Агенцiя

Прокуратурою м. Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за виявленим фактом службової недбалості з боку службових осіб Комунального шляхо-будівного підприємства Чернігівської міської ради, яка призвела до завдання істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Попередня правова кваліфікація дій службових осіб - ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки).

Суть виявленого правопорушення полягає в діях на догоду торгівельній організації, яка в листопаді минулого року продала Чернігівському комунальному підприємству за 880 тис. грн. одиницю важкої техніки (дорожній каток), а потім захотіла його повернення з тої причини, що ціна товару зросла.

Чернігівське шляхо-будівне підприємство повернуло придбану техніку продавцеві, — не дивлячись на те, що в угоді про закупівлю товару така підстава його повернення не передбачалася, а сам каток вже був частково оплачений і прийнятий за актом прийняття-передачі товару, і при тому що кошти на повну оплату придбаної техніки на казначейському рахунку підприємства були в наявності.

Тепер, у зв’язку зі значним підвищенням ціни, для здійснення аналогічної державної закупівлі треба буде сплатити вже набагато більшу суму бюджетних коштів.

Останні новини Чернігівщини

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини