Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 11:07:23

У Чернігові готуються до проведення поминальних днів

06.04.2015   09:20

Про організацію в Чернігові проведення поминальних днів, що цього року припадають на 19-20 квітня, йшлося під час наради на чолі з першим заступником міського голови Миколою Миргородським.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Геннадій Луценко відзначив, що комплекс робіт із благоустрою вже організований та виконується. Територію всіх міських кладовищ упорядкують, перевірять стан під’їзних шляхів. Зокрема, комунальне шляхобудівельне підприємство наразі ремонтує дорожнє покриття вулиць Шевченка, Кленової, підсипатиме неасфальтовані дороги, куди спрямовуватимуть автотранспорт, який виїздитиме з території найбільшого міського кладовища Яцево.

За інформацією начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Володимира Вороніна, громадський транспорт працюватиме в ці дні за відпрацьованою схемою продовження маршрутів, які слідуватимуть із усіх кінців міста до Яцево. Чернігівському тролейбусному управлінню доручено збільшити кількість тролейбусів на маршрутах №№1 і 10. На тимчасові маршрути до Яцево перевізники повинні залучити автобуси великої і середньої місткості.

За словами начальника КП "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" Володимира Куліша, в поминальні дні на території кладовища Яцево збираються до 200 тисяч людей. Транспортні затори стають головною проблемою, у вирішенні якої покладаються на оперативне реагування співробітників Державтоінспекції.

Чернігівський міський відділ УМВС України в Чернігівській області забезпечуватиме охорону громадського порядку біля в’їзду і на території кладовища Яцево та інших кладовищ. Також правоохоронці подбають про організацію регулювання та безпеку дорожнього руху транспорту й пішоходів по вулицях Шевченка, Кленовій і на прилеглих до міських кладовищ територіях.

Начальник управління охорони здоров’я міськради Юрій Бойко зазначив, що практика минулих років дозволила скласти оптимальну схему надання медичної допомоги. Два дні поспіль на території Яцево чергуватимуть дві карети «швидкої».

М. Миргородський доручив учасникам наради детальніше вивчити ситуацію з виїздом на місце і зручно та безпечно організувати рух транспорту в поминальні дні.

Графік руху транспорту в поминальні дні 19-20 квітня буде опубліковано в газеті «Чернігівські відомості» та розміщено на веб-порталі Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19 10:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 26 листопада в області зареєстровано 708 активних випадків коронавірусної хвороби.

Росіяни скинули з безпілотника вибухівку на територію Чернігівщини 10:51

Учора, 26 листопада, російські окупаційні війська продовжили свою злочинну тактику – обстрілювати прикордоння Чернігівської області.

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.