Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 18:34:29

І краєвиди повеселіли

06.04.2015   07:59Агенцiя

Кожного року, щоб покращити екологічний і санітарний стан навколишнього середовища, традиційно на Україні проводиться весняна акція «За чисте довкілля».

До природничих заходів, спрямованих на озеленення і благоустрій територій населених пунктів, залучаються широкі кола громадськості.

Активно великим прибиранням займалися лісівники чернігівських держлісгоспів. Вони навели лад на рекреаційних пунктах (14 га). З особливою ретельністю працівники лісогосподарських підприємств, готуючись до 70-річчя Великої Перемоги, впорядковували місця останнього спочинку воїнів, які захищали й визволяли Сіверський край від гітлерівських окупантів. Партизанські землянки у придеснянських лісах — теж у зоні особливої лісівничої уваги.

За довгі осінь та зиму назбиралося непотребу обабіч трас Чернігів - Н.- Сіверський, Чернігів-Славутич, Чернігів-Київ . Виникло немало стихійних смітників і на узбіччі лісових доріг. Отож лісівникам разом зі своїми добровільними помічниками довелося навесні сумлінно потрудитися, щоб краєвиди тішили зір.
Добрими справами чернігівські лісівники відзначать і День довкілля. На 272 тис. грн. вони уже реалізували декоративно-садивного матеріалу, щоб місцеві жителі могли прикрасити свої садиби, школи, села і містечка.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини