Міліціонери зведеного загону Чернігівщини повернулися з Донбасу
Зведений загін УМВС в Чернігівській області, який виконував завдання в зоні проведення АТО, повернувся на рідну землю у повному складі.
Незважаючи на ранню годину, зустріти побратимів прийшли родичі, друзі та товариші по службі. Ступивши на рідну землю, чернігівські міліціонери не приховували емоцій від повернення додому, до родин, у мирні міста і села. Зустрічати бійців прибуло керівництво Управління МВС в області. Командир зведеного загону УМВС в Чернігівській області полковник міліції Олександр Малиш доповів про виконання поставлених завдань та успішне повернення додому.
Цього разу правоохоронці Чернігівщини охороняли порядок і спокій жителів Авдіївки Донецької області.
Про те, як обживалися на новому місці, як налагоджували контакт з місцевими правоохоронцями та мирними жителями, розповідає командир зведеного загону, начальник управління громадської безпеки УМВС полковник міліції Олександр Малиш: «Перемир'я там, в Авдіївці, відчувається лише коли йде дощ або дме сильний вітер, що заважає бойовикам прицільно вести вогонь по українських позиціях. А так Авдіївку постійно обстрілюють з танків, мінометів та крупнокаліберних кулеметів.
Гуманітарної катастрофи там немає, але дефіцит продовольчих товарів відчувається, тому наші бійці не раз ділилися продпайками з місцевим населенням. Щодо взаємодії з мирними жителями, то спочатку серед містян переважали неприязні настрої. Частка вороже налаштованих людей досягала приблизно 80%. Після місяця нашого там перебування ставлення до чернігівців змінилося у співвідношенні 50 на 50».
Співробітники зведеного загону не тільки чергували на блокпостах, реагували на повідомлення громадян про скоєні злочини, а й супроводжували медиків на виклик, допомагали евакуйовувати цивільне населення з-під обстрілів. На бійців чекає десятиденна відпустка, аби набратися сил і звикнути до мирного життя без свисту куль і розривів снарядів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».