Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 05:18:13

В Чернігівській області втрати через витоки води і тепла досягають 2,6 млрд. гривень на рік

02.04.2015   13:48Агенцiя

В Чернігівській області втрати через витоки води і тепла досягають 2,6 млрд. гривень на рік, а в загальному по Україні цей показник становить понад 90 млрд. гривень, повідомила Федерація роботодавців України.

Зокрема, втрати при транспортуванні гарячої води від котелень до житлових будинків в Чернігівській області, а також втрати тепла через неутеплені стіни і старі вікна досягають 2,5 млрд. гривень. Втрати від витікання води на аварійних ділянках трубопроводів оцінюються ще в 68 млн. гривень. Такі оцінки отримані в ході дослідження, проведеного Федерацією роботодавців України.

З 1 квітня тарифи на гарячу воду у всіх регіонах України будуть підвищені на 55-57%, на опалення - на 73%. З 1 травня тарифи на водопостачання та водовідведення зростуть на 12-100% залежно від регіону.

В аварійному стані перебувають близько 60% водопроводів, а ступінь зносу системи опалення в Україні в середньому досягає 35-40%. За обсягом витоків води і тепла Чернігівська область займає 10 місце, а довжина аварійних трубопроводів в області становить 935 км. Найбільші втрати відбувалися в Київській (11% від сумарної вартості втрат води і тепла), Львівській (9,6%), Дніпропетровській (9,5%), Харківській (8,42%) областях. До початку бойових дій на Сході України на Донецьку область припадало 12% всіх втрат, на Луганську – 9%. Найменші втрати в Тернопільській (0,5%), Чернівецькій (0,4%) та Закарпатської (0,1%) областях.

Надалі із зростанням зносу комунальних систем частка втрат в собівартості послуг – холодного та гарячого водопостачання, водовідведення та опалення – буде і далі зростати.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини