Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 18:13:23

ПАТ "Чернігівгаз" надрукує документи на отримання субсидій для споживачів послуг ЖКГ

02.04.2015   09:29Агенцiя

349,4 тисяч споживачів газу в Чернігівській області до 15 квітня отримають листи з бланками заяв на отримання субсидії, деклараціями про доходи і витрати, та інструкціями щодо їх заповнення. На це компанія спрямує близько 50 тисяч гривень власних коштів.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 106 від 28 лютого 2015 року, надавачі житлово-комунальних послуг, у тому числі і газорозподільчі підприємства, мають забезпечити своїх споживачів бланками заяв та декларацій, а також інструкцією щодо заповнення цих документів для отримання субсидій відповідно до спрощеної системи.

«В ході зустрічі керівників підприємств із представниками влади регіону було прийняте рішення пропорційно розподілити між компаніями, які надають житлово-комунальні послуги, зобов`язання і витрати, пов`язані із забезпеченням людей документами», - прокоментував перший заступник голови правління ПАТ «Чернігівгаз» Сергій Савченко. - Доставку листів споживачам будемо забезпечувати власними силами - скоріш за все це будуть робити контролери підприємств ЖКГ. І вже в середині квітня люди отримають листи з усіма необхідними документами для оформлення субсидій».

З 1 травня 2015 року діє спрощений порядок оформлення субсидії. Бланки декларацій та заяв, які надійдуть поштою, громадяни можуть заповнити вдома самостійно. Готові документи треба надіслати до управління праці та соціального захисту за місцем проживання поштою або ж надати особисто.

Консультації з приводу оформлення субсидії можна отримати в територіальних відділеннях управління праці та соцзахисту населення в Чернігівській області або звернувшись на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Про новий механізм отримання субсидії, який діятиме з 1-го травня 2015 року, можна дізнатися на офіційному сайті ПАТ «Чернігівгаз» в розділі «До уваги клієнтів». Там же споживачі зможуть завантажити бланки заяви та декларації про доходи.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.