Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 18:07:42

Сорок досвідчених міліціянтів поїхали на Схід

02.04.2015   07:54Агенцiя

Попри так зване «перемир’я» українські позиції на Сході не припиняють зміцнювати новими силами. Цього разу на фронт відправили зведений загін міліції зі всієї Чернігівської області. Сорок правоохоронців без вагань вирушили на Схід.

Для багатьох це вже друга чи третя ротація, але були й ті, хто їдуть захищати Батьківщину вперше. Хлопці кажуть, що вирушають туди з оптимістичними настроями. Змінять вони там своїх співробітників, які місяць несли службу на передовій.

Станіслав Мітус, командир зведеного загону УМВС України в області: «На сьогоднішній день всі готові нести службу, з розумінням ставляться до цього питання і готові виконати свої обов’язки на 100%».

Міліціянти поїхали на Схід повністю укомплектованими зброєю, боєприпасами, амуніцією та їжею — про все це подбала держава. Вже у місці дислокації вони отримають додаткову зброю у своїх співробітників, що їдуть на відпочинок додому.

За попередньою інформацією зведений загін міліції буде нести службу у Дніпродзержинську. Які функції будуть виконувати цього разу – поки що не відомо. Тож нам залишається лише побажати їм мирного неба над головою.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.