Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 08:05:50

Міліція затримала миколаївських злодіїв-гастролерів

02.04.2015   07:33

Працівники Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ спільно зі столичними колегами затримали квартирних злодіїв.

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, в ході розслідування квартирної крадіжки оперативники відзначили немісцевий злочинний «почерк» зловмисників.

Міліціонери почали відпрацьовувати версію про злодіїв-гастролерів і з'ясували, що до квартирної крадіжки причетні двоє раніше судимих жителів Миколаївської області. В Чернігові кримінальні гастролери попрацювали лише два дні, де обчистили три квартири. Об'єкти вибирали із замками, які можна відкрити набором спеціальних відмичок. Злодії брали лише золото та гроші.

Чернігівські і столичні оперативники затримали гастролерів у Києві. Туди зловмисники прибули на маршрутному таксі. У одного із затриманих вилучили кастет та повний комплект відмичок. Злодіїв доставили до Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ. Там вони дали правдиві свідчення про скоєні злочини.

Як повідомив начальник Чернігівського міськвідділу міліції Володимир Рапута, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - максимальна санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Нині зловмисники перевіряються на причетність до аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини