Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 14:21:09

Суд скасував незаконне виділення понад 2500 га земель

01.04.2015   17:21

За позовом прокуратури Чернігівської області окружний адміністративний суд своїм рішенням від 24 березня визнав протиправними та скасував накази Головного управління Держземагентства у Чернігівській області, якими з порушеннями законодавства погоджено надання в оренду більше 2500 га земель вартістю понад 40 млн грн.

Мова йде про 38 окремих земельних ділянок на території 10 місцевих рад Корюківського району області. Головним управлінням Держземагентства в області  у грудні 2013 року надано дозвіл на розроблення землевпорядної документації для надання в оренду фізичній особі цих земель без проведення конкурсних процедур.

При цьому, всупереч вимогам законодавства, землі для створення фермерського господарства надані не одним масивом, а у вигляді великої кількості окремих ділянок, розташованих на значній відстані одна від одної.

Окрім того, майбутнім орендарем не було обґрунтовано потреби в отримані саме таких значних площ, не зазначено перспективи та можливість такої діяльності. Сільськогосподарська техніка та інші засоби для обробітку землі у нього відсутні. Попри те, що пройшло більше року, фермерське господарство не створено, документацію із землеустрою не подано.

Через це законний обробіток землі здійснюватися не міг, внаслідок чого бюджетом втрачалися значні надходження у вигляді орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини