Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 14:22:22

Прокуратура вимагає повернути державі бомбосховище, незаконно приватизоване Чернігівським м’ясокомбінатом

01.04.2015   07:55

продажу державного майна орендним підприємством (нині ПАТ) «Чернігівський м’ясокомбінат» в частині включення будівлі бомбосховища по вул. Любецькій, 80 у м. Чернігові.

Прокуратурою Чернігівської області заявлено до суду позов про визнання недійсним договору купівлі.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про приватизацію майна державних підприємств», приватизації не підлягали об’єкти, необхідні для виконання державою своїх функцій, у тому числі щодо забезпечення цивільного захисту громадян в умовах режиму підвищеної готовності.

Встановлено, що спірна захисна споруда є сховищем ІІІ класу загальною площею 528 кв. м розрахованим на 450 осіб. У процесі перетворення державного підприємства в акціонерне у 1994 році до вартості цілісного майнового комплексу незаконно включено і цей об’єкт. За законом, він не підлягав приватизації, а мав лише передаватись на баланс новоствореного підприємства і утримуватися ним у належному стані.

На даний час захисна споруда через занедбаний стан для захисту людей використовуватись не може. Зі слів акціонерів, фактичні власники підприємства роблять усе для того, аби на місці бомбосховища звести житловий будинок.

Загалом по м. Чернігову із 46 об’єктів цивільного захисту — сховищ зараз готові до використання тільки 4.


Довідково:

Згідно ст. 32 Кодексу цивільного захисту, сховище — це герметична споруда для захисту людей протягом тривалого часу, у якій створені умови, що виключають вплив небезпечних факторів в умовах надзвичайної ситуації, воєнних дій та терористичних актів. Такі споруди мають найвищий рівень безпеки.
 

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини